Kontakt

Adres

ul. Cementowa 3, lok. 503, 10-429 Olsztyn

Telefon

+48 534 545 795

E-mail

kontakt@pb-energy.pl

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Instalacja elektryczna w domu czy też budynku użytkowym to jeden z najistotniejszych elementów wpływających na bezpieczeństwo, a także funkcjonalność. Dobrze zaprojektowana, a następnie profesjonalnie zamontowana instalacja pozwala na bezproblemowe i komfortowe użytkowanie obiektu. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie nowoczesnych instalacji elektrycznych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i firmach czy obiektach przemysłowych. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy mają niezbędne uprawnienia, a także potrzebne doświadczenie zdobyte przez lata praktyki na różnego rodzaju budowach.

Kompleksowe usługi elektryczne

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i wdrażaniem instalacji elektrycznych, ale nie tylko. Zajmujemy się również automatyką budynków, a także montażem inteligentnych instalacji przewodowych, jak i bezprzewodowych. Obsługujemy zarówno nowopowstałe budynki, jak i zajmujemy się modernizacją instalacji w już istniejących obiektach w trakcie remontu. Realizujemy projekty zakładające najnowocześniejsze rozwiązania, pomagamy tworzyć funkcjonalne inteligentne domy, w których mieszkańcy będą czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Wykwalifikowani specjaliści

Nasz zespół tworzą fachowcy posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia oraz świadectwa potrzebne do prowadzenia prac w zakresie wdrażania instalacji elektrycznych, oraz wykonywania pomiarów. Doświadczenie, praktyka, a także cały czas aktualizowana wiedza na temat najnowocześniejszych rozwiązań, a także wymogów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających projektów i oczekiwań inwestorów

Nowoczesne instalacje dla Twojego domu

Jako firma wykonująca instalacje elektryczne, musimy cały czas podążać za wymaganiami zmieniających się trendów w architekturze. Doskonale rozumiemy, jak ważne w nowoczesnym budownictwie są inteligentne rozwiązania. Zapewniają one nie tylko łatwe i intuicyjne sterowanie sprzętami domowymi, ale również pozwalają na znaczne zmniejszenie zużycia energii, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne. Wdrażając projekty inteligentnych instalacji elektrycznych, zapewniamy inwestorowi najwyższą jakość usług. Korzystamy tylko z najlepszej jakości materiałów, pochodzących od renomowanych producentów. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia, uzupełniające ich wiedzę i kompetencje o najświeższe wiadomości i wymogi prawne.

Innowacyjne instalacje do Twojej firmy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wdrażania innowacyjnych, ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań nie tylko do Twojego domu, ale także do Twojej firmy. Oferujemy wykonanie instalacji elektrycznych od podstaw, począwszy od projektu dostosowanego do potrzeb Twojej firmy, poprzez montaż oraz podłączenie, a następnie dokumentację powykonawczą. Posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia upoważniające nas do realizacji instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, budynkach przemysłowych czy biurowych. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem umożliwiającym szybkie i nieinwazyjne wykonanie modernizacji już istniejących instalacji elektrycznych.