Kontakt

Adres

ul. Cementowa 3, lok. 503, 10-429 Olsztyn

Telefon

+48 534 545 795

E-mail

kontakt@pb-energy.pl

POMPY CIEPŁA

Alternatywne źródła energii, to w dzisiejszych czasach szansa na oszczędności, ale też spokój i bezpieczeństwo. Stojąc w obliczu kryzysu energetycznego mamy świadomość, że niezależność, to towar luksusowy, będący jednocześnie towarem niezbędnym do zaspokojenia naszych podstawowych potrzeb, takich jak potrzeba bezpieczeństwa i stabilności. Stawiając więc na ekologiczne rozwiązania takie jak fotowoltaika czy pompa ciepła, bierzemy sprawy w swoje ręce i stawiamy krok w stronę tej właśnie niezależności, a co za tym idzie zaspokojenia swoich potrzeb.

Tanie i ekologiczne ogrzewanie Twojego domu

Jako firma oferująca usługi projektowania oraz wdrażania nowoczesnych rozwiązań z zakresu ekologicznej energetyki, mamy świadomość możliwości, jakie te rozwiązania dają, a także zagrożeń, jakie stoją przed nami w obecnym świecie. Co więcej, jako ludzie, bierzemy też odpowiedzialność za los naszej planety. Wobec tego staramy się robić co w naszej mocy, aby przyczynić się do jej ochrony, właśnie przez instalacje alternatywnych źródeł energii, takich jak pompy ciepła czy fotowoltaika. Ceny energii i ogrzewania wciąż rosną. Postępuje również problem z klimatem, globalnym ociepleniem i ogólną kondycją naszej planety. Pompa ciepła to jedno z tych rozwiązań, które pozwala nie tylko na ochronę domowego budżetu, ale również ochronę klimatu. Jesteśmy świadomą i odpowiedzialną firmą, dlatego naszym klientom oferujemy sprawdzone rozwiązania pozwalające na poprawę jakości ich życia, uwzględniając dobro naszego wspólnego domu, jakim jest planeta Ziemia.

Doradzamy i wdrażamy

Odpowiedni dobór pompy ciepła, a także paneli fotowoltaicznych umożliwia pozyskiwanie energii ze środowiska naturalnego – powietrza, wody oraz gruntu. To rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, jednak aby było rzeczywiście opłacalne, musi zostać dobrane i zamontowane w sposób przemyślany i odpowiedni dla zapotrzebowania budynku, który ma obsłużyć. Dobór pompy ciepłą odbywa się analogicznie jak dobór kotła grzewczego – konieczne jest wykonanie dokładnych obliczeń, zakładających zapotrzebowanie energetyczne budynku – w ten sposób możliwe jest dobranie odpowiedniej mocy pompy, która wyprodukuje niezbędną ilość energii, zaspokajającą potrzeby cieplne nieruchomości. Bardzo istotną kwestią pod względem ekonomii tego rozwiązania, jest również dobór mocy pompy ciepła do mocy instalacji fotowoltaicznej. Te dwie ekologiczne technologie mogą bowiem zagwarantować znaczne zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, a co za tym idzie, pozwolą uzyskać niezależność i bezpieczeństwo energetyczne.

Pompa ciepła dla Twojego domu i Twojej firmy

Nasze usługi projektowania, doboru oraz montażu pompy ciepła, oraz innych alternatywnych źródeł energii kierujemy zarówno do inwestorów prywatnych, jak i firm, przedsiębiorstw oraz instytucji, które pragną minimalizować koszty ogrzewania oraz energii elektrycznej, a także chcą świadomie przyczynić się do poprawy kondycji naszej planety. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam dostarczać najwyższej jakości usługi. Pomagamy Klientom w doborze optymalnych rozwiązań, które umożliwią zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności i przyczynią się tym samym do zwiększenia dochodów firmy. To niezwykle ważne, aby w tych trudnych czasach, dostosowywać swój biznes do nowych warunków i szukać rozwiązań, które pozwolą minimalizować koszty.